Yaşaroğlu Otomotiv ve Petrol Tic. A.Ş.

Otomotiv Temsa

Otomotiv sektöründe seksenli yılların başında "Yaşaroğlu" olarak başladığımız faaliyetlerimizi günümüzde de sürdürmekteyiz. Uzun yıllar bu sektörde bulunmamızın verdiği bilgi, tecrübe ve ilkeli hizmet anlayışımızla müşterilerimize çeşitli konularda hızlı, güvenilir ve verimli çözümler üretmekteyiz. 
 
Sektördeki faaliyetlerimize ilk olarak 1983 yılında İşbora Traktör bayiliği ile başladık. Ardından Süperstar, Pancar ve Lombardini su motorları bayilikleri ile bölgemizde tarım sektörünün gelişmesine destek olduk. Kuralkan motosiklet ve ardından Java motosiklet bayilikleri ile hizmet yelpazemizi genişlettik. Gelişen otomotiv sektörünün dinamiklerine uygun hareket ederek 1988 yılında Türk Traktör Yetkili Satıcılığı,1989 yılında Otoyol Yetkili Satıcılığı ve 1989 yılı sonunda Tofaş Yetkili Satıcılığı ile halkımızın değişen ihtiyaçlarına cevap vermeye çalıştık.
 
2001 yılında otomotiv sektöründeki değişiklikler sebebiyle bayiliklerimizi sona erdirme kararı aldık. Yıllar boyunca edindiğimiz tecrübe ve müşterilerimizle kurulan gönül bağı neticesinde otomotiv sektöründen kopmayıp, yolcu taşımacılığı alanında hizmet sunan müşterilerimize yeni veya ikinci el araç temini konusunda profesyonel olarak hizmet verdik.


2006 yılında Yaşaroğlu Otomotiv olarak, Otokar İzmir-Manisa-Aydın Bölge bayiliği ile 0 km araç satışı faaliyetleri başlanıp, 2006 yılı Otokar küçük Otobüs Türkiye satış birinciliği, 2007 yılı Otokar otobüs perakende Türkiye satış birinciliği ve 2009 ve 2010 Yıllarında Otokar otobüs Türkiye satış üçüncülüğü elde edilmiştir.

2016 yılında ise müşterilerimize daha geniş seçenekler sunmak ve ülke çapında hizmet verebilmek için Temsa Ankara bayiliği faaliyete geçti. Arzumuz ve kararlılığımız ile müşterilerimize kısa sürede daha çok hizmet için çalışıyoruz.
 
İZMİR<br>Sabri Kan: (0533) 593 2888<br>Mehmet Aydın: (0539) 669 6406 İzmir
 
ÇANAKKALE<br>İrfan Atadeğer: (0535) 350 9217 Çanakkale
 
TEMSA 0 KM Araçlar
 

Araç Portföyümüz